Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy wolnostojące Garbów - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 200 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Garbów,lubelskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

560 000 zł290 m² 1 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 290 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

560 000 zł290 m² 1 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

560 000 zł300 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 300 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

560 000 zł300 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 300 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbów

Garbów,lubelskie

714 000 zł165 m² 4 334,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow. całkowitej 164,72 m2, użytkowej 141,13 m2 na działce o pow. 1 541 m2, usytuowany w pięknej malowniczej okolicy Garbowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbów

Garbów,lubelskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 608 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w pięknej malowniczej lokalizacji w okolicy Garbowa. W bliskiej odległości nie przekraczającej 1 kilometra - szkoła podstawowa , sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbów

Garbów,lubelskie

1 950 000 zł440 m² 4 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Dom z bali (odebrany w 2011 r) o powierzchni całkowitej 440 m 2 (użytkowa powierzchnia: 237 m 2 )- powiat Lubelski gm. Garbów. Doskonała lokalizacja! Około 20 km od centrum.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij