Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Garbów

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

149 000 zł1 069 m² 139,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Garbów- słoneczna ulica czeka na Twój nowy dom. Zachęcam do zapoznania się z ofertą gruntu na sprzedaż w miejscowości Garbów przy Ul. Słonecznej zaledwie 12 min jazdy od Al. Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Garbów,lubelskie

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Witam. Oferuję duże mieszkanie o powierzani 92m2 w bardzo spokojnej okolicy. W miejscowości Garbów która jest bardzo dobre skomunikowana z Lublinem m.in drogą S17. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Garbów

Garbów,łódzkie

254 000 zł1 600 m² 158,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuje Państwu ofertę jakiej mało na rynku! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Garbów, w gminie Tuszyn. Lokalizacja ta zachęca do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Garbówek

Garbów,łódzkie

1 269 000 zł160,75 m² 7 894,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 636 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Garbów k/tuszyna. Działka częściowo zalesiona o powierzchni 4636 m2. Na działce znajduje się dom parterowy z poddaszem nieużytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie Z balkonem na sprzedaż! Jasne, komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem-92m2, własnym garażem oraz piwnicą 8m2. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Makowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł670 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, garbów Budynek: - ok 500 metrów powierzchni użytkowej - 2 kondygnacyjny - wolnostojący - rok budowy 2022 - wykonany z gazobetonu (600) - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Garbów

Garbów,lubelskie

220 000 zł2 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania szeroka działka w miejscowości Garbów o powierzchni 2200 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 31,5 m szerokość x 70.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Garbów

Garbów,lubelskie

12 000 zł230 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowo-handlowy + plac do wynajęcia, powierzchnia około 230m2, garbów, blisko węzła Jastków przy S17 Część magazynowo-usługowa + powierzchnia biurowa, toaleta w części magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Garbów

Garbów,lubelskie

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Budynek magazynowo-handlowy do wynajęcia, powierzchnia około 230m2, garbów, blisko węzła Jastków przy S17 Część magazynowo-usługowa + powierzchnia biurowa, toaleta w części magazynowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Garbów

Garbów,łódzkie

230 000 zł99 m² 2 323,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Urokliwy dom na wsi z dużą działką - Garbów, gm. Bedlno Spokój, przestrzeń i potencjał w świetnej cenie! Szukasz miejsca, gdzie zwolnisz tempo, odetchniesz świeżym powietrzem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 912 m² 99,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Garbów o powierzchni 2912 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 30 m szerokość x 97 m długość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Garbów

Garbów,łódzkie

254 000 zł1 600 m² 158,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Garbów,lubelskie

129 000 zł1 027 m² 125,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Garbów, ul. Pogodna 1027 mkw - prostokąt dojazd droga asfaltową i wewnętrzną _____________________________________ Do sprzedania działka zagrodowa w miejscowości Garbów ul. Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Garbów

Garbów,łódzkie

127 000 zł800 m² 158,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Garbów

Garbów,lubelskie

559 999 zł115 m² 4 869,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z poddaszem i garażem 115 m , Zagrody Przybysławskie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł670 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 415 m² 84,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

99 777 zł800 m² 124,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 800m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody Przybysławskie gm. Garbów zaledwie 10km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +3 km

259 000 zł2 501 m² 103,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w odległości około 19 km od centrum Lublina. Dojazd trasą ekspresową s12/s17 w zależności od warunków drogowych zajmuje około 15 minut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +3 km

295 000 zł3 342 m² 88,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17. Doskonały zjazd z eski. Blisko węzła bogucin/jastków, restauracji (karczma Bida) i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +3 km

549 000 zł5 843 m² 93,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja | trasa s12/s17 | 58 arów | budynek gospodarczy na sprzedaż grunt budowlano - inwestycyjny w miejscowości Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +3 km

369 000 zł83,60 m² 4 413,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Dom z ogromnym potencjałem na dużej działce Bogucin k. Lublina Szukasz miejsca, które będziesz mógł zaaranżować dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Marzysz o własnym domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +3 km

259 000 zł2 931 m² 88,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości bogucin gm. Garbów Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona jako mr Miejscowy plan dopuszcza na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +3 km

555 000 zł10 400 m² 53,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

1,04 ha przy S17 | siedlisko Z zabudową + potencjał inwestycyjny | przybysławice (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (lublin-Warszawa). Cena: 555 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +4 km

199 000 zł6 710 m² 29,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa o pow. 6710m2 w Przybysławicach w gminie Garbów. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +4 km

280 000 zł80 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż siedlisko Miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy , spokoju, wytchnienia od miejskiego zgiełku a jednocześnie pragnących bliskości natury. Budynek nie zamieszkały , dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Garbów +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 200 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Garbów

Garbów,lubelskie

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Garbów,lubelskie

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Garbów,lubelskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Garbów,lubelskie

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej ostatniej W tym rejonie działki zagrodowej położonej we wsi Garbów, powiat lubelski ul.Widokowa. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Prosta

Garbów,łódzkie

400 000 zł18 400 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki rolne (z możliwością zabudowy zagrodowej), o łącznej powierzchni 18 400 m (1,84 ha), położone w miejscowości Garbów, gmina Tuszyn, województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Garbów,lubelskie

1 650 000 zł237 m² 6 950,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Ekskluzywny, dom w Garbowie wykonany z ręcznie korowanego drzewa świerkowego. Nieruchomość położona na pięknie usytuowanej, dużej działce na której znajdują się liczne nasadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Garbów

Garbów,łódzkie

800 000 zł156 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej okolicy, blisko lasu okolice Tuszyna (garbów/kruszów). Stan surowy zamknięty. Oferta skierowana dla osób które szukają wymarzonego miejsca na ziemi wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Garbów,lubelskie

560 000 zł290 m² 1 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z 1960 r. o pow. całkowitej ok 290 m2 i użytkowej 120 m2. na działce o pow. 2764 m2. w Garbowie ul. Jarzębinowa 14. Działka 88/5. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Garbów

Garbów,lubelskie

125 000 zł1 027 m² 121,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Garbów, ul. Pogodna 1027 mkw - prostokąt dojazd droga asfaltową _____________________________________ Do sprzedania działka zagrodowa w miejscowości Garbów ul. Pogodna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Garbów

Garbów,łódzkie

925 000 zł156 m² 5 929,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej okolicy, blisko lasu okolice Tuszyna (garbów/kruszów). Stan surowy zamknięty z możliwością wykończenia "pod klucz" Witam serdecznie! Oferta skierowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościelna

Garbów,lubelskie

249 000 zł1 450 m² 171,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w centrum Garbowa! Ofertę sprzedaży stanowi działka położona w samym sercu Garbowa przy ul. Kościelnej o powierzchni ok. 1450 m . Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Garbów,lubelskie

99 600 zł800 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Garbów, gm. Garbów - kompleks 8 działek budowlanych z potencjałem inwestycyjnym. Spokojna lokalizacja, szybki dojazd do Lublina. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży.